Honda CR-V – hybrydowa rewolucja

Zaprojektowana od podstaw Honda CR-V jest dynamiczna i oferuje wyjątkową płynność jazdy. To SUV z inteligentnym, wysoce zaawansowanym układem napędowym e:HEV, który zapewnia niezakłócone wrażenia z jazdy.

Przewiń

CR-V to pełna, samoładująca się hybryda. Pracuje bardzo płynnie i sprawnie, a gdy chcesz przyspieszyć, w odróżnieniu od łagodnej hybrydy błyskawicznie uwalnia pokłady mocy i momentu.

Battery Icon

Sprawdź, jak ten samochód się prowadzi

Pomysłowość układu e:HEV Hondy polega na tym, że nasze pełne hybrydy mogą pracować na cichym zasilaniu elektrycznym, czego nie potrafią łagodne hybrydy. Używając jedynie prądu, nowa CR-V oferuje fantastyczne osiągi i realną ekonomikę eksploatacji.

Low emissions icon

Brak konieczności podłączania do źródła zasilania

Pełne hybrydy Honda e:HEV same się ładują, odzyskując energię uwalnianą przy hamowaniu. Samochód nie wymaga podłączania do sieci elektrycznej, nie trzeba więc w domu instalować kłopotliwego punktu ładowania.

Fuel efficiency icon

Wyższa sprawność

Hybrydowa CR-V to ekonomiczny SUV, który w wersji Comfort może przejechać nawet 860 km* między kolejnymi tankowaniami paliwa, a jego emisja CO2 to zaledwie 114 g/km. *Dane WLTP, wersja CR-V Comfort.

Modes icon

Spokój ducha

Energia z akumulatora nie tylko zasila silniki elektryczne dające samochodowi jego imponujące osiągi, ale również obniża koszty eksploatacji. Wysoka jakość całej konstrukcji jest potwierdzona 5-letnią gwarancją z limitem 100 000 kilometrów.

Napęd elektryczny zapewnia natychmiastową i płynną reakcję od momentu ruszenia dzięki wykorzystaniu energii przechowywanej w akumulatorze do zasilania silnika elektrycznego.

Napęd hybrydowy wykorzystuje energię silnika elektrycznego i spalinowego podczas codziennej jazdy i zapewnia rewelacyjne przyspieszenie.

Silnik wykorzystuje tryb zasilania benzyną, aby utrzymać większą prędkość jazdy na autostradach.

Hamowanie regeneracyjne wykorzystuje energię generowaną przez silnik elektryczny podczas hamowania, aby doładowywać akumulator.

Przyjrzyj się z bliska

Styl i osiągi

Przedstawiamy Hondę CR-V Sport Line. Sportowy SUV to nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy, ale również wyjątkowa stylistyka. Wersja Sport Line jest dostępna w kolorze Crystal Black Pearl lub Platinum White Pearl.

Czuj się bezpiecznie

Stworzony, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom, Honda SENSING to zestaw inteligentnych funkcji bezpieczeństwa, które informują Cię o niebezpieczeństwach.

Zaprojektowany dla jeszcze przyjemniejszej jazdy

Który poziom wyposażenia odpowiada Ci najbardziej?

Wersje wyposażenia
Miesięczna rata
Główne funkcje
 
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Comfort

1 299 zł*
2WD Tapicerka tekstylna Cyfrowe Radio DAB z 5-calowym wyświetlaczem
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Elegance

1 398 zł / 1 471 zł*
2WD i AWD Tapicerka tekstylna System Honda Connect 7'' z nawigacją satelitarną Garmin
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Sport Line

1 466 zł / 1 539 zł*
2WD i AWD Skórzane fotele z przeszyciami w kolorze Black Edition Honda Connect 7'' z systemem nawigacji
Lifestyle

Lifestyle

1 516 zł / 1 589 zł*
2WD i AWD Skórzane fotele System Honda CONNECT z 7-calowym ekranem nawigacji
Honda CR-V z przedniej perspektywy

Executive

1 721 zł*
AWD Skórzane fotele System Honda CONNECT z 7-calowym ekranem nawigacji

*Oficjalnym partnerem marki Honda jest Europejski Fundusz Leasingowy SA z siedzibą we Wrocławiu (54-202 ) przy ul. Legnickiej 48 C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność  gospodarczą, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Rata miesięczna 1 299 PLN netto, reprezentuje warunki finansowe umowy leasingowej z następującymi parametrami brzegowymi:  leasing operacyjny na zmiennej stopie, okres finansowania 36 m-cy, cena samochodu Honda CR-V e:HEV Comfort 2WD: 122 520,33 PLN netto, czynsz inicjalny: 15%, wartość rezydualna: 59%. Roczny limit kilometrów  wynosi 20 tys. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej leasingobiorcy i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Oferta obowiązuje do odwołania. Podane raty dotyczą samochodów z 2021 roku produkcji.